Adresa: Konviktská 291/24, Praha
  Kontakt: 800 900 138

Odběr PREMIUM + tkáň pupečníku

Prémium odber – odber krvi z pupočníka aj placenty
Odběr Premium je odběr pupečníkové krve kombinovanou technikou. Tato metoda v sobě spojuje standardní odběr pupečníkové krve z cév pupečníku – Classic s odběrem z povrchových žil z placenty. První část odběru se uskutečňuje bezprostředně po přestřihnutí pupeční šňůry ještě před porodem placenty.

Další krok následuje po porodu placenty, kdy se získává dodatečná pupečníková krev přímo z ní. Krev z pupečníku a krev z placenty se zpracovává odděleně a uskladňuje se samostatně ve dvou vacích při teplotě nižší než -150 °C. Touto technikou je možné získat až o 40 % více kmenových buněk v porovnání s odběrem Classic a tím zvýšit šanci na záchranu života při případné transplantaci. Odběr pupečníkové/placentární krve dítě ani matku nějak nezatěžuje, je naprosto bezpečný a bezbolestný.

Spektrum kmenových buněk poskytuje i tkáň pupečníku, kterou je možné odebrat a uskladnit už i v České republice. Buňky z pupečníkové tkáně se vlastnostmi a potenciálním využitím doplňují s buňkami z pupečníkové krve. Společně představují vzácný zdroj kmenových buněk v případě jejich potenciálního využití v budoucnu.
Odběr tkáně pupečníku nastává po narození dítěte, bezprostředně po odběru pupečníkové krve z pupeční šňůry. Odebere se cca 15 cm pupeční šňůry, která je po zpracování rozdělena a uložena v šesti kryozkumavkách při teplotě nižší než -150 °C. Odběr tkáně pupečníku dítěte ani matku nějak nezatěžuje, je naprosto bezpečný a bezbolestný.

  • Odběr pupečníkové krve z pupeční šňůry
  • Odběr pupečníkové krve z placenty
  • Odběr části tkáně pupeční šňůry
  • Širší spektrum a větší množství kmenových buněk
  • Zamrazení a uskladnění ve dvou vacích* a vícero kryozkumavkách**
*Závisí od objemu odebrané pupečníkové krve.
**Předpoklad vícenásobného využití.

Cena:

39 900 Kč / jednorázově za odběr
3 181,47 Kč / ročně za skladování

REGISTRACE Mám otázku