Adresa: Konviktská 291/24, Praha
  Kontakt: 800 900 138

Slevy pro klienty společnosti Cord Blood Center CZ

Dětská kosmetika Sophie la girafe Baby a produkty dalších značek

Sophie la girafe Baby je exkluzivní značka přírodní certifikované organické péče o pokožku. Je vhodná pro citlivou i atopickou pokožku, vhodná pro miminka i dospělé s kožními ekzémy a alergiemi.

Jako nový klient společnosti Cord Blood Center dostáváte možnost využít 25% slevu na celý sortiment této kosmetiky a produktů dalších značek (Oli & Carol, Matchstick Monkey, Stitch & Story či Quut), pokud do políčka Sleva uvedete kód CBC0119 a do poznámky uvedete Vaše číslo Cord Blood Center CZ smlouvy.

Slevu 25% mohou využít i stávající klienti Cord Blood Center CZ, kteří zadají při objednávce kód CBCRET0119 a do Poznámky uvedou své číslo CBC CZ smlouvy. Slevu si můžete uplatnit až 3x do roka! (Akce a slevy se nekombinují.)

Seznamte se se skvělými produkty pro miminka a dětičky, sleva 25% totiž platí na celou nabídku na www.mojesofie.cz.

Hravé edukační hračky ŠIKULKOVO

Edukační hračky ze slovenské výrobny Šikulkovo jsou vyvíjeny ve spolupráci s odborníky a speciálními pedagogy. Hravou formou podporují rozvoj jemné motoriky, rozpoznávání tvarů, barev, čísel, abecedy a dalších dovedností. S hračkami jsou sladěny i krásné doplňky do dětských pokojů v oblíbených motivech. Téměř ke všem hračkám jsou přiloženy autorské básničky, které jsou laděny tak, aby děti motivovaly ke hře a rychleji si tak osvojili dovednosti.

Klienti Cord Blood Center mohou využít 25% slevu na celý sortiment hraček a doplňků, pokud do políčka při objednávce uvedou slevový kód CBCCZ2020 a do Poznámky uvedou číslo Cord Blood Center CZ smlouvy. Slevu lze uplatnit 2x do roka!

Seznamte se se sortimentem ŠIKULKOVA na www.sikulkovo.sk.

Pokud se vyskytnou otázky nebo nejasnosti při uplatňování slev, kontaktujte nás prosím na naší bezplatné infolince 800 900 138.

Zaujali jsme Vás a chcete se dozvědět víc? Kontaktujte nás na bezplatné infolince 800 900 138.
Nezávazná online registrace zde.