Adresa: Konviktská 291/24, Praha
  Kontakt: 800 900 138

Akreditace

Akreditace tkáňového zařízení CORD BLOOD CENTER CZ

Cord Blood Center CZ je tkáňovým zařízením, které podléhá přísným legislativním podmínkám pro předmět své činnosti, a bylo založeno v roce 2003.

Cord Blood Center CZ je prvním nestátním zdravotnickým zařízením v ČR, které obdrželo povolení na činnosti týkající se odběru, zpracování, vyšetření, uskladnění a distribuce krvetvorných kmenových buněk z pupečníkové krve.

Cord Blood Center CZ je zároveň držitelem povolení pro tkáňová zařízení, které mu bylo vydáno Státním ústavem pro kontrolu léčiv ČR. Toto povolení se vztahuje na následující činnosti týkající se krvetvorných buněk z pupečníkové a placentární krve pro autologní a pro indikované příbuzenské použití a dále mezenchymálních kmenových buněk z tkáně pupečníku a z tkáně placenty pro výrobu léčivého přípravku moderní terapie pro autologní použití v rozsahu:

  • opatřování,
  • vyšetřování,
  • zpracování,
  • propouštění,
  • skladování,
  • distribuce.

 Podrobné informace o povoleních tkáňového zařízení Cord Blood Center CZ naleznete na  www.sukl.cz i zde.

 

Cord Blood Center AG

Společnost Cord Blood Center AG byla schválena švýcarským úřadem SWISSMEDIC, který vydává licence na léčebné přípravky a zajišťuje účinnost a bezpečnost léčebných přípravků. Cord Blood Center AG dodržuje přísnou evropskou legislativu a splňuje všechna potřebná kritéria.

Zaujali jsme Vás a chcete se dozvědět víc? Kontaktujte nás na bezplatné infolince 800 900 138.
Nezávazná online registrace zde.