Address: Konviktská 291/24, Praha
  Kontakt: 800 900 138

Odběr CLASSIC + tkáň pupečníku

Štandard odber a odber krvi z pupočníka
Odběr Classic je odběr pupečníkové krve z pupeční šňůry standardním způsobem. Pupečníková krev je odebraná z pupeční šňůry hned po narození dítěte ještě před porodem placenty. Následně je odebraná krev zpracována a uskladněna v jednom vaku při teplotě -196 stupňů Celsia. Odběrem Classic je možné získat dostatečné množství kmenových buněk na uchování transplantátu. Odběr pupečníkové krve dítě ani matku nějak nezatěžuje, je naprosto bezpečný a bezbolestný.

Spektrum kmenových buněk poskytuje i tkáň pupečníku, kterou je možné odebrat a uskladnit už i v České republice. Buňky z pupečníkové tkáně se vlastnostmi a potenciálním využitím doplňují s buňkami z pupečníkové krve. Společně představují vzácný zdroj kmenových buněk v případě jejich potenciálního využití v budoucnu.
Odběr tkáně pupečníku nastává po narození dítěte, bezprostředně po odběru pupečníkové krve z pupeční šňůry. Odebere se cca 15 cm pupeční šňůry, která je po zpracování rozdělena a uložena v pěti kryozkumavkách při teplotě -196 stupňů Celsia. Odběr tkáně pupečníku dítě ani matku nějak nezatěžuje, je naprosto bezpečný a bezbolestný.


  • Odběr pupečníkové krve z pupeční šňůry
  • Odběr části tkáně pupeční šňůry
  • Širší spektrum kmenových buněk
  • Zamrazení a uskladnění v jednom vaku a vícero kryozkumavkách*

*předpoklad vícenásobného využití


Cena: 29 900Kč

REGISTRACE Mám otázku