Adresa: Konviktská 291/24, Praha
  Kontakt: 800 900 138

Proč je pupečníková krev tak vzácná a výjimečná tekutina?

Žena in

Každá žena chce neustále vypadat dobře, chcepro sebe, ale převážně pro svoji rodinu to nejlepší. Stará se o to, aby všichni členové rodiny chodili čistě oblečení, jedli zdravě, měli dostatek pohybu.  Nemusíte být právě těhotná, možná však o těhotenství přemýšlíte, možná již máte doma krásné a zdravé děti. Ve vašem okolí však může být někdo, kdo by rád využil možnosti nechat si odebrat pupečníkovou krev. Proto si přečtěte něco o pupečníkové krvi a kmenových buňkách a získejte informaci proč je pupečníková krev tak vzácná a výjimečná tekutina.

Pupečníkovou krev lze získat při porodu miminka. Je to krev, která zůstane po přestřižení pupeční šňůry právě v pupeční šňůře. Odebírá se hned po narození dítěte, ale ještě před porodem placenty. Odběr je naprosto bezbolestný a nikoho nezatěžuje. V současné době lze odběr pro vlastní potřebu dítěte provést přibližně v 66 ti porodnicích po celé České republice.

Na březen pro Vás rodinná banka pupečníkové krve CORD BLOOD CENTER připravuje na stránkách zena-in anketu, ve které tři náhodně vylosovaní soutěžící získají dárkové poukázky v hodnotě 500,-Kč. Tak nezapomeňte! Těšíme se na Vaši účast!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.