Adresa: Konviktská 291/24, Praha
  Kontakt: 800 900 138

poukaz

Typ odběru Cena Sleva Zlevněná cena
PREMIUM + Tkáň pupečníku 39 900 Kč – 4 000 Kč 35 900 Kč
PREMIUM 29 900 Kč – 3 000 Kč 26 900 Kč
CLASSIC + Tkáň pupečníku 29 900 Kč – 3 000 Kč 26 900 Kč
CLASSIC 19 900 Kč – 2 000 Kč 17 900 Kč

Platí do 10. 11. 2021

Maminky, využijte Slevový kupón na odběr pupečníkové krve a tkáně pupečníku ve výši od 2 000 Kč do 4 000 Kč.

Slevu lze uplatnit na naší bezplatné infolince 800 900 138, emailem: zeptejse@cordcenter.cz nebo vyplněním formuláře na této stránce.

Není pro Vás Slevový kupón aktuální? Potěšte s ním svou kamarádku, která je těhotná. Stačí jí poslat link na tuto stránku.

Slevový kupón lze uplatnit do 10. 11. 2021. Platnost se nevztahuje na datum porodu, porod může být i po termínu platnosti kupónu.


Chci si uplatnit slevu na odběr

  Jste klientem rodinné banky Cord Blood Center?  Chcem byť kontaktovaná zákazníckym servisom.


  Poskytnutím Vašich údajů zasláním vyplněného formuláře souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem vyřízení požadavku o poskytnutí informací týkajících se správcem poskytovaných služeb (zákaznické centrum). Poskytnutý souhlas můžete kdykoliv odvolat zasláním e-mailu na adresu dataprotection@cordbloodcenter.com. Odvolání souhlasu nemá vliv na zákonnost zpracování vycházejícího ze souhlasu před jeho odvoláním. Informace o podmínkách zpracování Vašich údajů naleznete zde.

  *Slevu lze uplatnit z ceníku služeb zveřejněného na webové stránce společnosti a nelze ji kombinovat s jinými slevami společnosti, ani ji nelze uplatnit zpětně. Uvedené slevy platí do 10. 11. 2021.


  Příběhy využití pupečníkové krve

  Léčba pupečníkovou krví u poškození mozku v důsledku tonutí malého Honzíka

  Letti zachránila její vlastní pupečníková krev

  V roce 2017, v nedalekém Miškovci, podstoupila teprve 2letá Letti operaci na odstranění nádoru – neuroblastomu. Po operaci byla nutná chemoterapie na zničení zbývajících rakovinných buněk. Během chemoterapie dochází i k poškození kostní dřeně, ve které probíhá krvetvorba. Její obnova vyžaduje transplantaci krvetvorných buněk, které obsahuje i pupečníková krev. Jelikož Lettiini rodiče se při jejím porodu rozhodli pro odběr a uskladnění pupečníkové krve, lékař ji mohl použít k léčbě, která skončila úspěšně.

  Ačkoliv při narození Letti neměli její rodiče závažný důvod pro uchování pupečníkové krve, nyní jsou přesvědčeni, že toto jejich rozhodnutí bylo možná tím nejsprávnějším v jejich životě. Její pupečníková krev byla uchována v naší rodinné bance.

  Pupečníková krev použita k léčbě mrtvice

  Gynekolog a porodník dr. Lance Holemon daroval všem svým vnoučatům při narození uskladnění pupečníkové krve.

  Jedné z vnuček rok po narození diagnostikovali cévní mozkovou příhodu. Mrtvici překonala ještě v děloze, přestože celé těhotenství bylo bez komplikací. Přibližně u jednoho ze 4 tisíc dětí se mrtvice vyskytne před, během nebo po porodu. Tím, že holčička měla k dispozici svou pupečníkovou krev, otevřely se jí dveře k experimentální léčbě na Duke University v USA. V červenci 2018 jí podali pupečníkovou krev a už pár týdnů po podání se její fyzický stav velmi zlepšil.

  Podání vlastní pupečníkové krve na Duke University podstoupilo také 5 dětí, které měly uloženou pupečníkovou krev v naší bance pupečníkové krve. Jednalo se hlavně o léčbu dětské mozkové obrny.

  Chlapeček s aplastickou anémií

  Aplastická anémie je závažné onemocnění, které nastává, když kostní dřeň nedokáže produkovat dostatek krevních buněk, což způsobuje anémii (chudokrevnost), krvácení a infekce. Příčina je většinou neznámá. Jedinou léčbou aplastické anémie je transplantace krvetvorných kmenových buněk.

  Henrique se narodil zcela zdravý. Ve třech letech mu však diagnostikovali aplastickou anémii. Jelikož měl uloženou svou pupečníkovou krev, po předchozí chemoterapii se ji lékaři rozhodli použít na transplantaci. Léčba proběhla v roce 2019 v Portugalsku.

  Henrique je stále sledován onkologickými specialisty, kteří jsou velmi spokojeni s klinickým vývojem a výsledek transplantace považují za vysoce pozitivní.


  10 důvodů pro odběr pupečníkové krve a tkáně pupečníku naleznete zde.