Využití pupečníkové krve z rodinnych bank ve světe čítá víc než 1000 použití, i když v České Republice zatím žádná autologní transplantace pupečníkové krve při standartní, nebo experimentální léčbě nebyla realizována.

Olga Šípková

Olga Šípková, mistryně světa ve sportovním aerobiku z roku 1997, se rozhodla své dceři Adélce uložit pupečníkovou krev. Co ji k tomu vedlo? Podnikatel­ka a moderátorka v jedné osobě a také ma­minka téměř osmnáctiletého syna Michala a malé tříleté Adélky OLGA ŠÍPKOVÁ využila mož­nosti odběru pupečníkové krve u porodu malé dcerušky. Jako jedna z mnoha českých mami­nek využila příležitosti úschovy kmenových buněk pro její eventuelní budoucí využití…

Monika Žídková

Nejsem snílek...

... alepoň to o sobě říká žena, které se splnil životní sen snad každé mladé dívky: stala se Miss České republiky '95, triumfovala jako Miss Europe '95 a dnes je českou Miss tisíciletí. Když se s ní setkáte, budete okouzleni nejen její krásou, ale i vstřícností a přívětivostí. Jak se žije Monice Žídkové, jak dnes nahlíží svou kariéru a co je pro ni tím nejdůležitějším v životě?

Infolinka

800 900 138

Potřebujete více informací? Máte konkrétní přání? Neváhejte se zeptat.

Kontaktujte nás

 

Videokanál

Videoarchiv

--> --> -->